Wimber
střešní systémy

- představení společnosti a značky Wimber. Pracujeme pro Vás.

Taška
WIMBER Classic

- bezpečná a moderní taška, která sluší každé střeše, podívejte se sami.

Kvalitní střecha
a střešní krytina

- má za úkol chránit život a majetek v čase i v nečase. Na střešní krytiny Wimber je spoleh.

Wimber

Wimber je výrobce lehkých plastových střešních krytin, díky kvalitě a širokému sortimentu výrobků má silné postavení na stavebním trhu. Svým zákazníkům nabízí moderní a lehké střešní systémy ve třech modelových řadách - taška Classic, šablona Quartet a šindel Gerlach.


Prostřednictvím obchodních zástupců, pokrývačů a zákaznického servisu realizuje společnost Wimber dodávky svých výrobků na celém území České republiky, připravuje pokrývače na úspěšnou realizaci výstavby a rekonstrukce střech. Jsme připraveni zodpovědět vaše dotazy, připravit cenovou nabídku, nabídnout nejlepší řešení pro úspěšnou montáž vaší střechy. Přesvědčte se sami a kontaktujte nás >>


Ve snaze přiblížit se zákazníkům, Wimber doplnil sortiment o výrobu novinky - Drenážní plastová rohož Seina. Dlouhodobou filozofií společnosti je uspokojování potřeb zákazníků. Využíváním globálních zkušeností z oblasti vývoje, kvality, ochrany životního prostředí jakož i designu se snažíme nejen vyrábět výrobky, které splňují podmínky kvalitního bydlení, ale poskytovat služby, které jsou základem dobrého vztahu s našimi partnery.

taška WIMBER Classic
Taška WIMBER Classic

šindel WIMBER Gerlach
Šindel WIMBER Gerlach

šablona WIMBER Quartet
Šablona WIMBER Quartet

strechy wimber
copyright © 2018 Wimber. All rights reserved.